Direktor Sektora ljudskih potencijala (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

Želimo biti dio svakog doma i zato tražimo novo pojačanje našeg tima. Pridruži nam se!

Direktor Sektora ljudskih potencijala (m/ž)

Zagreb

Što Vas čini pravim kandidatom za nas:

  • minimalno VSS
  • imate višegodišnjeg upravljačkog iskustva u ljudskim potencijalima
  • poznajete relevantne zakone i propise
  • odlično poznajete tržište rada
  • imate izuzetno razvijene vještine rukovođenja i organizacijske vještine
  • imate razvijene prezentacijske vještine i vještine pregovaranja
  • fleksibilni ste, samostalni, odgovorni i proaktivni te spremni na rad u dinamičnom okruženju brzorastuće kompanije
  • sposobnost usvajanja novih znanja te primjenjivanje istih na unapređenju poslovnih procesa
  • sposobnost motiviranja i upravljanja zaposlenicima
  • aktivno se služite MS Office paketom
  • aktivan ste vozač i povremena putovanja Vam ne predstavljaju problem

Očekujemo od Vas:

  • strateško upravljanje ljudskim resursima (provođenje definiranih poslovnih ciljeva i politika Društva, planiranje budžeta i troškova, definiranje plana aktivnosti, analiza poslova, definiranje kompetencija, postavljanje ciljeva i mjerenje poslovne uspješnosti)
  • sudjelovanje u kreiranju politike ljudskih resursa Društva, predlaganje Upravi strategije, procedure i programe rada iz domena ljudskih resursa, a sukladno stratškim planovima Društva i korisnika
  • osiguranje efikasne administrativne podrške svim procesima (ugovori o radu, prijave, odjave, radne dozvole i sl.) te usklađenost pravne regulative, sukladno standardima Društva
  • upravljanje procjenom opravdanosti ulaganja u ljudske resurse na razini Društva radi osiguranja potrebnog broja i strukture zaposlenika te odgovarajuće osposobljenosti radnika za ostvarivanje
  • odgovornost za područja regrutacije, selekcije, zapošljavanja, edukacije i razvoja zaposlenika
  • internu komunikaciju s ostalim organizacijskim jedinicama
  • upravljanje sustavom nagrađivanja, motiviranja i praćenja radne uspješnosti te unapređenje istog
  • suradnju s nadležnim institucijama te kontinuirano praćenje zakonskih propisa
  • upravljanje edukacijskim i razvojnim programima (vođenje i razvoj karijere radnika, nadzor i koordinacija mentorskog sustava unutar organizacije)
  • predlaganje metoda prilagodbe organizacijske klime i kulture sukladno potrebama Društva te predlaganje uvođenja potrebnih poboljšanja
  • kontinuirano praćenje zadovoljstva radnika

Zašto Pevex?

Osmijeh na licima naših kupaca, osjećaj zadovoljstva naših poslovnih partnera, ljubaznost i stručni savjeti naših zaposlenika pokretačka su snaga tvrtke PEVEX d.d.

Tako je lako raditi ono što voliš!

Vašu prijavu očekujemo putem linka za prijavu.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 8.4.2024.