Operater na sustavima tehničke zaštite (m/ž)

Više lokacija, Hrvatska

Želimo biti dio svakog doma i zato tražimo novo pojačanje našeg tima. Pridruži nam se!

Poreč, Škurinje, Kukuljanovo, Split, Jankomir, Sveti Ivan Zelina, Zabok

Što Vas čini pravim kandidatom za nas:

  • završili ste srednju školu (SSS)
  • poznajete rad na sustavima tehničke zaštite (protuprovala, video nadzor, vatrodojava i slično)
  • služite se MS Office paketom
  • komunikativni ste i ljubazni
  • savjesni ste i pouzdani u obavljanju posla
  • vješti ste u nošenju sa stresnim situacijama
  • zdravstveno ste sposobni
  • posjedujete vozačku dozvolu B kategorije

Očekujemo od Vas:

  • nadziranje kretanja kupaca putem video nadzora u prodajnom centru
  • kontrolu ulaza i izlaza robe iz prodajnog centra
  • otvaranje i zatvaranje prodajnog centra
  • zaprimanje i obradu sigurnosnih obavijesti i informacija
  • sastavljanje pisanih izvještaja i zabilješki o događajima
  • obavljanje drugih poslova vezanih uz sigurnost i zaštitu

Zašto Pevex?

Osmijeh na licima naših kupaca, osjećaj zadovoljstva naših poslovnih partnera, ljubaznost i stručni savjeti naših djelatnika pokretačka su snaga tvrtke PEVEX d.d.

Tako je lako raditi ono što voliš!

Vašu prijavu očekujemo putem linka za prijavu.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 30.09.2024.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Detalji