*Otvorena molba za studentsku i učeničku ispomoć/praksu

Cijela Hrvatska, Hrvatska

Želite steći iskustvo koje će Vas pripremiti za poslovni svijet? U Pevex-u smo svjesni Vaših potreba i važnosti stjecanja prvih radnih iskistava koje će Vas učiniti konkurentnim na tržištu rada.

Otvorena molba za studentsku i učeničku ispomoć/praksu

Cijela Hrvatska

Što Vas čini pravim kandidatom za nas:

  • marljivi ste, vrijedni i odgovorni
  • otvoreni ste za nova iskustva i željni učenja
  • komunikativni ste i orijentirani na rad u timu

Što možete očekivati od nas:

  • strukturiranu praksu pod vodstvom mentora
  • praktičan rad u suvremenom poslovnom okruženju
  • prijateljsku, poticajnu i dinamičnu atmosferu
  • izazovne razvojne zadatke i zanimljive projekte

Zašto Pevex?

Nama je važno da ste zadovoljni i da imate priliku razvijati se. Na prvom mjestu nam je dijeljenje znanja, spremnost na pomoć kolegama, ugodna radna atmosfera i profesionalnost.

Osmijeh na licima naših kupaca, osjećaj zadovoljstva naših poslovnih partnera, ljubaznost i stručni savjeti naših djelatnika pokretačka su snaga tvrtke PEVEX d.d.

Tako je lako raditi ono što voliš!

Vašu prijavu očekujemo putem linka za prijavu.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Detalji