Skladištar - viličarist (m/ž)

Poreč, Hrvatska

Želimo biti dio svakog doma.

Otvaramo novi prodajni centar!  Pridruži nam se!

Poreč

Što Vas čini pravim kandidatom za nas:

  • imate radnog iskustva u skladišnom poslovanju (prednost, nije uvjet)
  • upoznati ste s asortimanom neprehrambene robe
  • volite raditi u timu
  • imate vozačku dozvolu B kategorije
  • položili ste ispit za rukovanje viličarom (prednost, nije uvjet)
  • završili ste srednju školu (SSS)
  • spremni ste na rad u smjenama

Očekujemo od Vas:

  • utovarivanje, istovarivanje i vršenje pretovara robe
  • zaprimanje robe uz kvalitativnu i kvantitativnu analizu artikala
  • komisioniranje robe po izlaznim nalozima
  • kontroliranje komisionirane robe
  • briga o čistoći skladišnog prostora i odlaganje otpada na predviđena mjesta
  • upravljanje viličarom

Zašto Pevex?

Osmijeh na licima naših kupaca, osjećaj zadovoljstva naših poslovnih partnera, ljubaznost i stručni savjeti naših djelatnika pokretačka su snaga tvrtke PEVEX d.d.

Tako je lako raditi ono što voliš!

Vašu prijavu očekujemo putem linka za prijavu.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 29.07.2024.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije