Specijalist kontrole kvalitete (m/ž)

Sesvete, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

Želimo biti dio svakog doma i zato tražimo novo pojačanje našeg tima. Pridruži nam se!

- Sektor nabave

Sesvete

Što Vas čini pravim kandidatom za nas:

  • završili ste fakultet (VŠS ili VSS)
  • imate prethodog radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (prednost)
  • analitični ste i organizirani te spremni na rad u dinamičnom timu
  • imate izvrsne komunikacijske sposobnosti
  • volite raditi u timu
  • aktivno se služite MS Office paketom (primarno Excel)
  • aktivno se služite engleskim jezikom

Očekujemo od Vas:

  • definiranje standarda kvalitete Pevex-ovih proizvoda
  • provedba kontrole kvalitete i kreiranje Izjave o sukladnosti proizvoda
  • vođenje evidencije o provedenim kontrolama kvalitete proizvoda
  • ishođenje certifikata za puštanje proizvoda u maloprodajnu mrežu
  • kontrola ispravnosti postavljenih standarda proizvoda
  • predlaganje mjera za otklanjanje nepravilnosti i unapređenje sustava kontrole kvalitete
  • suradnja s vanjskim partnerima, inspekcijskim tijelima, dobavljačima, akreditiranim laboratorijem
  • izrada proizvođačkih specifikacija i deklaracija
  • testiranje uzoraka budućih proizvoda koji još nisu postali dio asortimana
  • praćenje zakonskih regulativa vezanih uz ispravnost proizvoda (poznavanje EU standarda i normi su prednost)

Zašto Pevex?

Osmijeh na licima naših kupaca, osjećaj zadovoljstva naših poslovnih partnera, ljubaznost i stručni savjeti naših zaposlenika pokretačka su snaga tvrtke PEVEX d.d.

Tako je lako raditi ono što voliš!

Vašu prijavu očekujemo putem linka za prijavu.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 12.2.2024.