Vozač kamiona s kranom (m/ž)

Više lokacija, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

Želimo biti dio svakog doma i zato tražimo novo pojačanje našeg tima. Pridruži nam se!

Više lokacija: Zagreb, Split

Što Vas čini pravim kandidatom za nas:

  • završili ste srednju školu (SSS)
  • imate minimalno godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • imate iskustvo rada s kranom i/ili grajferom (poželjno)
  • posjedujete vozačku dozvolu C kategorije, poželjno KOD95
  • posjedujete dozvolu za upravljanje kranom
  • samostalni ste i proaktivni
  • imate razvijene komunikacijske vještine
  • dobro podnosite stresne situacije
  • prilagodljivi ste

Očekujemo od Vas:

  • prijevoz i dostavu robe kamionom s kranom prema dogovorenom rasporedu
  • sudjelovanje pri utovaru i/ili istovaru robe kranom i viličarom
  • odgovornost za ispravnost i neoštećenost dostavljene robe
  • poštivanje zakona o sigurnosti prometa na cestama i drugih obvezujućih propisa
  • odgovornost za urednost i tehničku ispravnost vozila
  • brigu o motornom vozilu i pripadajućoj opremi
  • obavljanje skladišnih poslova prema potrebi

Zašto Pevex?

Osmijeh na licima naših kupaca, osjećaj zadovoljstva naših poslovnih partnera, ljubaznost i stručni savjeti naših djelatnika pokretačka su snaga tvrtke PEVEX d.d.

Tako je lako raditi ono što voliš!

Vašu prijavu očekujemo putem linka za prijavu.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 29.07.2024.