Zaštitar tehničar (m/ž)

Sesvete, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

Želimo biti dio svakog doma i zato tražimo novo pojačanje našeg tima. Pridruži nam se!

Zaštitar tehničar (m/ž)

Sesvete

Što Vas čini pravim kandidatom za nas:

  • završili ste srednju školu (SSS), poželjan smjer elektrotehnike
  • imate više od tri godine radnog iskustva na poslovima privatne zaštite
  • iskustvo u izvođenju instalacije za sustave tehničke zaštite, ugradnja i programiranje alarmnih sustava (DSC, Inim, Paradox), ugradnja i programiranje sustava video nadzora (Hik Vision, Nuuo, Dahua, Vivotek), ugradnja i programiranje kontrole prolaza (Jantar)
  • posjedujete važeću licencu za zaštitara tehničara
  • aktivno se služite MS Office paketom
  • komunikativni ste i ljubazni, savjesni i pouzdani u obavljanju posla
  • vješti ste u nošenju sa stresnim situacijama

Očekujemo od Vas:

  • utvrđivanje ispravnosti opreme za tehničku zaštitu
  • poslovi ugradnje, servisiranja i održavanja elemenata i uređaja sustava tehničke zaštite
  • kontinuirani obilazak svih objekata
  • uklanjanje svih kvarova i nedostataka u okviru svoje stručnosti
  • izradu i analizu izvješća o ispravnosti sustava tehničke zaštite na objektima

Zašto Pevex?

Osmijeh na licima naših kupaca, osjećaj zadovoljstva naših poslovnih partnera, ljubaznost i stručni savjeti naših djelatnika pokretačka su snaga tvrtke PEVEX d.d.

Tako je lako raditi ono što voliš!

Vašu prijavu očekujemo putem linka za prijavu.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 19.02.2024.